Lekarze
Błażej Plaza

Absolwent Wydziału Weterynarii Akademii Rolniczo - Technicznej w Olsztynie. Prowadzenie własnej Przychodni Weterynaryjnej rozpoczął w 1992 roku. Tytuł specjalisty chorób psów i kotów uzyskał po ukończeniu studiów podyplomowych w roku 2004.

Pasjonuje się fotografią i podróżami. W wolnym czasie robi sery i nalewki.

Ewelina Kuźniar-Kowalewicz
Absolwentka wydziału Medycyny Weterynaryjnej Akademii Rolniczej we Wrocławiu. Po odbyciu stażu w Lecznicy dla małych zwierząt w Bielawie, w 2006 roku rozpoczęła pracę w przychodni weterynaryjnej PLAZA, z którą jest związana do dziś. W przychodni zajmuje się głównie przypadkami internistycznymi.

Marzena Struś - okazjonalnie
Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Szlify w zawodzie zdobywała także na uniwersytecie w Vila Real w Portugalii. Zakręcona na punkcie kotów. Szczęśliwa mama owczarka niemieckiego i dwóch pięknych kotów dachowych.
Pracę w przychodni PLAZA rozpoczęła w 2017 roku. 
Personel pomocniczy

Adrianna Dziublewska


Ukończyła Nauczycielskie Studium Języków Obcych na specjalności: język francuski, oraz Studium Edukacji Ekologicznej na kierunku terapia naturalna.
Asystent kynologiczny V grupy FCI Związku Kynologicznego w Polsce. 
Iwona Podlasiak


Asystentka lekarza, laborantka, recepcjonistka.

Marta Kaczor 


Absolwentka Wydziału Biologii i Hodowli Zwierząt na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu na kierunku zootechnika. Po ukończeniu studiów, kontynuowała swoją edukację i zdobyła kwalifikacje w dziedzinie rehabilitacji weterynaryjnej. Jest członkiem Polskiego Związku Zoofizjoterapeutów oraz VEPRA - Veterinary European Physical Therapy and Rehabilitation Association. Interesuje się również behawiorystyką zwierzęcą. 
© PRZYCHODNIA WETERYNARYJNA PLAZA
1992-2017 
Iga Petrowska 

Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej w
Olsztynie, studia ukończyła w 2018 roku. Od dziecka uwielbiała psy i
koty, a troska o zdrowie pierwszego psa Foxa zainspirowała ją do leczenia zwierząt. Zawodowo interesuje się interną, w szczególności
kardiologią , marzy o zrobieniu europejskiej specjalizacji w tej
dziedzinie.  Prywatnie jest włascicielką uroczej ragdoll’ki Buby. Poza
pracą stara się aktywnie spędzać czas, najbardziej lubi biegać, grać
w siatkówkę i jeździć na snowboardzie.