Lekarze
                            Błażej Plaza

Absolwent Wydziału Weterynarii Akademii Rolniczo - Technicznej w Olsztynie. Prowadzenie własnej Przychodni Weterynaryjnej rozpoczął w 1992 roku. Tytuł specjalisty chorób psów i kotów uzyskał po ukończeniu studiów podyplomowych w roku 2004.

Pasjonuje się fotografią i podróżami. W wolnym czasie robi sery i nalewki.

Asystentka lekarza, laborantka, recepcjonistka.

© PRZYCHODNIA WETERYNARYJNA PLAZA
1992-2017 
                             Iga Petrowska

Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej w
Olsztynie, studia ukończyła w 2018 roku. Od dziecka uwielbiała psy i
koty, a troska o zdrowie pierwszego psa Foxa zainspirowała ją do leczenia
zwierząt. Zawodowo interesuje się interną, w szczególności
kardiologią , marzy o zrobieniu europejskiej specjalizacji w tej
dziedzinie.  Prywatnie jest włascicielką uroczej ragdoll’ki Buby. Poza
pracą stara się aktywnie spędzać czas, najbardziej lubi biegać, grać
w siatkówkę i jeździć na snowboardzie. 
                             Marta Morkowska

Ukończyła studia w 2020 roku na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej we Wrocławiu. Od dzieciństwa marzyła o pracy jako lekarz weterynarii.
Uwielbia nieoczywiste przypadki, które do zdiagnozowania wymagają użycia USG, RTG, endoskopu czy mikroskopu – najciekawsze jest dla niej to, czego nie widać gołym okiem. Gdy tylko ma możliwość spędza czas na sali operacyjnej i chętnie bierze udział w zabiegach chirurgicznych – szczególnie chirurgii miękkiej.
Na co dzień towarzyszy jej muzyka zespołu Rammstein, a czas wolny zazwyczaj spędza przed komputerem grając w gry m.in. z uniwersum Wiedźmina oraz World of Warcraft. Prywatnie właścicielka suczki o imieniu Shani oraz kota Morgana.


Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Szlify w zawodzie zdobywała także na uniwersytecie w Vila Real w Portugalii. Zakręcona na punkcie kotów. Szczęśliwa mama owczarka niemieckiego i dwóch pięknych kotów dachowych.
Pracę w przychodni PLAZA rozpoczęła w 2017 roku. 
Ukończyła Nauczycielskie Studium Języków Obcych na specjalności: język francuski, oraz Studium Edukacji Ekologicznej na kierunku terapia naturalna.
Asystent kynologiczny V grupy FCI Związku Kynologicznego w Polsce. 
Absolwentka Wydziału Biologii i Hodowli Zwierząt na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu na kierunku zootechnika. Po ukończeniu studiów, kontynuowała swoją edukację i zdobyła kwalifikacje w dziedzinie rehabilitacji weterynaryjnej oraz z zakresu zoopsychologii / behawiorystyki zwierząt. Jest członkiem Polskiego Związku Zoofizjoterapeutów oraz VEPRA - Veterinary European Physical Therapy and Rehabilitation Association.
Absolwentka wydziału Medycyny Weterynaryjnej Akademii Rolniczej we Wrocławiu. Po odbyciu stażu w Lecznicy dla małych zwierząt w Bielawie, w 2006 roku rozpoczęła pracę w przychodni weterynaryjnej PLAZA, z którą jest związana do dziś. W przychodni zajmuje się głównie przypadkami internistycznymi.

Marta Kaczor 
Iwona Podlasiak
Personel pomocniczy

Adrianna Dziublewska
Marzena Struś - okazjonalnie
Ewelina Kuźniar-Kowalewicz
Nikola Głowacka
Kwalifikację zawodową jako technik weterynarii ukończyła w 2012 roku i rozpoczęła pracę w schronisku w Koninie obejmując stanowisko opiekuna medycznego. Będąc silnie zaangażowaną w niesienie pomocy bezdomnym zwierzętom zostala inspektorem TOZ-u. Z początkiem 2020 roku zasiliła szeregi Przychodnii Weterynaryjnej  "PLAZA". Prywatnie wlaścicielka dwóch psów Ponga i Antka.