ul Okólna 39a
62-510 Konin


Pon - Pt: 8:15 - 19:00
Sobota: 9.00 - 13:00
+48 (63) 245 10 49
Przychodnia PLAZA

Lekarze

Błażej Plaza

Szef

Absolwent Wydziału Weterynarii Akademii Rolniczo - Technicznej w Olsztynie. Prowadzenie własnej Przychodni Weterynaryjnej rozpoczął w 1992 roku. Tytuł specjalisty chorób psów i kotów uzyskał po ukończeniu studiów podyplomowych w roku 2004.

Pasjonuje się fotografią i podróżami. W wolnym czasie robi sery i nalewki.


Ewelina Kuźniar-Kowalewicz

Ewelina Kuźniar-Kowalewicz

Absolwentka wydziału Medycyny Weterynaryjnej Akademii Rolniczej we Wrocławiu. Po odbyciu stażu w Lecznicy dla małych zwierząt w Bielawie, w 2006 roku rozpoczęła pracę w przychodni weterynaryjnej PLAZA, z którą jest związana do dziś. W przychodni zajmuje się głównie przypadkami internistycznymi.

Marcin Skotarek

Marcin Skotarek

Absolwent Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, który ukończył w 2015 roku. Odbył staż w Przychodni PLAZA, gdzie następnie podjął pracę. Po studiach zaczął interesować się kardiologią, w miarę zgłębiania tej dziedziny zainteresowanie przekształciło się w prawdziwą pasję. W Przychodni zajmuje się szeroko pojętą interną, przeprowadza specjalistyczne badania oraz konsultacje kardiologiczne. Prywatnie właściciel dwóch czworonogów, psa Łapki oraz kota Kajtka.

Marzena Struś

Marcin Skotarek

Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Szlify w zawodzie zdobywała także na uniwersytecie w Vila Real w Portugalii. Zakręcona na punkcie kotów. Szczęśliwa mama owczarka niemieckiego i dwóch pięknych kotów dachowych.
Pracę w przychodni PLAZA rozpoczęła w 2017 roku.