ul Okólna 39a
62-510 Konin


Pon - Pt: 9:00 - 19:00
Sobota: 9.00 - 13:00
+48 (63) 245 10 49
Przychodnia PLAZA

Lekarze

Błażej Plaza

Absolwent Wydziału Weterynarii Akademii Rolniczo - Technicznej w Olsztynie. Prowadzenie własnej Przychodni Weterynaryjnej rozpoczął w 1992 roku. Tytuł specjalisty chorób psów i kotów uzyskał po ukończeniu studiów podyplomowych w roku 2004.

Pasjonuje się fotografią i podróżami. W wolnym czasie robi sery i nalewki.


Ewelina Kuźniar-Kowalewicz

Ewelina Kuźniar-Kowalewicz

Absolwentka wydziału Medycyny Weterynaryjnej Akademii Rolniczej we Wrocławiu. Po odbyciu stażu w Lecznicy dla małych zwierząt w Bielawie, w 2006 roku rozpoczęła pracę w przychodni weterynaryjnej PLAZA, z którą jest związana do dziś. W przychodni zajmuje się głównie przypadkami internistycznymi.

Marcin Skotarek

Marcin Skotarek

Absolwent Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. Studia ukończył w 2015 roku. Odbył staż w przychodni PLAZA, w której następnie podjął pracę. Zajmuje się szeroko pojętą interną, ale jego prawdziwą pasją jest kardiologia.

Marzena Struś

Marcin Skotarek

Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Szlify w zawodzie zdobywała także na uniwersytecie w Vila Real w Portugalii. Zakręcona na punkcie kotów. Szczęśliwa mama owczarka niemieckiego i dwóch pięknych kotów dachowych.
Pracę w przychodni PLAZA rozpoczęła w 2017 roku.